valoda, darbs un sadzīve zviedrijā

SIA „Valodu PaSaule” sadarbībā ar pieredzējušu pedagogu un darbā iekārtošanas speciālistu no Zviedrijas piedāvā apgūt zviedru valodu, atrast labi atalgotu darbu Zviedrijā un citās Skandināvijas valstīs dažādās profesijās, kā arī atrast piemērotu dzīvesvietu un iepazīstināt ar sadzīves specifiku Skandināvijas valstīs.

Zviedru Valodas Kursi un Darba Iespējas Zviedrijā

Zviedru valodas pamati - 48h kurss

48 stundu zviedru valodas kurss pie profesionāla pedagoga no Zviedrijas. Kā pievienoto vērtību Per Redforsen piedāvā apgūt to, ko mācību grāmatas jums nekad neiemācīs - ĪSTO zviedru valodu!
Nodarbības - individuāli, pāros vai grupās.

Darba iespējas Zviedrijā

Visiem, kuri pabeiguši mūsu 48h Zviedru valodas pamatkursu, vai tiem, kuriem jau ir zviedru vai angļu valodas zināšanas, zviedru speciālists piedāvā konsultācijas un palīdzību atrast drošu un labi apmaksātu pastāvīgu vai sezonas darbu Zviedrijā un citās Skandināvijas valstīs.
Laba iespēja studentiem atrast sezonas darbu vasarā.
Pieprasītākās profesijas Zviedrijā šobrīd: autobusa šoferi, smago mašīnu vadītāji, mehāniķi, namdari, veikala darbinieki, metinātāji, autoiekrāvēja vadītāji.
Bonuss: palīdzība dokumentu kārtošanā un dzīvesvietas atrašanā.

Profesionāla sagatavošana darbam Zviedrijā

4-8 stundu informatīvi profesionālās sagatavošanas kursi tiem, kuri vēlas strādāt Skandināvijā. Informācija par darba likumiem, sadzīves specifiku, kā arī profesionālā Zviedru valoda izvēlētajai profesijai.

Cenas un Informācija

Vairāk informācijas par piedāvājuma izcenojumiem, nodarbību norisi un citiem jautājumiem jūs varat iegūt, nosūtot mums e-pastu uz SWED@VALODUPASAULE.LV

Speciālists no zviedrijas

Zviedru un angļu valodas pasniedzējs no Zviedrijas Per Redforsen ar vairāku desmitu gadu pieredzi pedagoģijā un darbā iekārtošanas jomā Skandināvijas valstīs, kurš perfekti pārzina visas nianses, lai atrastu labi atalgotu darbu Skandināvijā un bez liekām raizēm spētu iedzīvoties ziemeļvalstu sadzīvē.

Per Redforsen

Mūsu Kontaktinformācija

Jelgava, Krišjāņa Barona 40

swed@valodupasaule.lv
+371 24665314 – konsultācijas un pieteikšanās (angliski, zviedriski)

+371 24665315 – informācija un reģistrēšanās (latviski, angliski)

pieteikties